Tignum sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Opracowanie oraz wdrożenie do produkcji kolekcji mebli sypialnianych z innowacyjnym systemem montażu, zapewniającym zmniejszenie zajmowanej przestrzeni w transporcie.

Celem projektu jest wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa.

Rezultatem projektu będzie nowa wzorniczo rodzina wyrobów drewnianych, charakteryzująca się:

  • zgodnością z trendami modowymi w meblarstwie (skośne nóżki) i odpowiedzią na konkretne zapotrzebowanie rynku (meble wysyłane małogabarytową paczką i łatwe w montażu przez klienta)
  • uniwersalną konstrukcją umożliwiającą łatwy i tani transport, a także samodzielny montaż,
  • funkcjonalnością użytkowania i łatwością konserwacji,
  • zgodnością ze światowymi trendami mebli wielofunkcyjnych i modułowych.

 

Dofinansowanie projektu z UE: 451 180,00 PLN

Wartość ogółem projektu: 889 044,00 PLN

 

W ramach realizacji projektu pt. Opracowanie oraz wdrożenie do produkcji kolekcji mebli sypialnianych z innowacyjnym systemem montażu, zapewniającym zmniejszenie zajmowanej przestrzeni w transporcie, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś priorytetowa 2: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I Działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw Poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców przy współpracy z łódzką firmą Wybornie Ewelina Madalińska powstała nasza najnowsza kolekcja ARBARO.

Kolekcja ARBARO (esperanto: las) wykonana jest z drewna dębowego. Niektóre elementy zabezpieczone zostały ekologicznym olejem i woskiem, natomiast czarne elementy mebli, dodające jej wyrazistości i charakteru, wykończone są bejcą oraz lakierem. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dwóch wariantach kolorystycznych, przedstawionych na poniższych wizualizacjach.

Opisy, ceny oraz wymiary w cm (szerokość x głębokość x wysokość) dla poszczególnych mebli przedstawione zostały w poniższym pliku: Kolekcja ARBARO.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Termin realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie, wynosi minimum 8 tygodni. 

 

FE POIR poziom pl 1 rgb