Fabryka Mebli Drewnianych Tignum powstała w 1991 roku w Pabianicach, oddalonych około 15 km od Łodzi i bazuje wyłącznie na polskim kapitale. Od samego początku swej działalności firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży naturalnych mebli drewnianych, głównie olchowych i sosnowych. Odbiorcami naszych produktów są przede wszystkim Klienci z Polski, jak również z zagranicy – od 2007 roku produkujemy meble olejowane dla Partnerów z Europy Zachodniej. Aktualnie meble Tignum można kupić w firmowym sklepie internetowym, a także na terenie całej Polski u naszych parterów handlowych.

Oferta mebli Tignum umożliwia oryginalne umeblowanie sypialni, salonów, jak i gabinetów, biur, pokoi hotelowych i innych pomieszczeń mieszkalnych. Cechą charakterystyczną naszych wyrobów jest całkowite zastosowanie drewna do produkcji mebli. Aktualnie w ramach proponowanych przez naszą firmę produktów znajdziecie Państwo nowoczesne meble wykonywane z drewna olchowego. Oferowane są dwie serie: nowoczesna, lakierowana – Silva oraz sypialniana, olejowana - Dasos, niedługo dostępna będzie również nasza najnowsza dębowa kolekcja Arbaro, która powstała we współpracy z młodą łódzką projektantką Wybornie Ewelina Madalińska w ramach projektu Design dla Przedsiębiorców, organizowanego przez PARP.

W celu wykonania mebli na najwyższym poziomie firma stale inwestuje w rozwój technologiczny swojego parku maszynowego. Nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny umożliwia produkcję wysokiej jakości mebli drewnianych. Całość procesów technologicznych nadzorowana jest przez wysoko wykwalifikowany zespół pracowników, charakteryzujący się dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w pracę na rzecz firmy.

Najważniejszym celem naszej działalności jest dbałość o zaspokojenie potrzeb naszych Klientów, dlatego tak ważny dla nas jest kontakt z Państwem. Zachęcamy do przesyłania sugestii i opinii odnośnie oferowanych przez nas produktów, dzięki nim będziemy mogli udoskonalić naszą produkcję, wzbogacić ją o oczekiwane wzory mebli, a także organizować ciekawe akcje promocyjne.

Zapraszamy do współpracy.