O Tignum

Fabryka Mebli Drewnianych Tignum powstała w 1991 roku w Pabianicach, oddalonych około 15 km od Łodzi i bazuje wyłącznie na polskim kapitale. Od samego początku swej działalności firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży naturalnych mebli drewnianych, głównie olchowych i sosnowych. Odbiorcami naszych produktów są przede wszystkim Klienci z Polski, jak również z zagranicy – od 2007 roku produkujemy meble olejowane dla Partnerów z Europy Zachodniej. Aktualnie meble Tignum można kupić w salonie firmowym w Pabianicach, w sklepie internetowym, a także na terenie całej Polski u naszych parterów handlowych.

Oferta mebli Tignum jest bardzo szeroka, umożliwia oryginalne umeblowanie salonów, jadalni, sypialni, jak i gabinetów, biur, pokoi hotelowych i innych pomieszczeń mieszkalnych. Cechą charakterystyczną naszych wyrobów jest niemal całkowite zastosowanie drewna do produkcji mebli. W ramach proponowanych przez naszą firmę produktów znajdziecie Państwo nowoczesne oraz klasyczne meble wykonywane z drewna olchowego i sosnowego. W kolekcji mebli olchowych oferowane są trzy serie: klasyczna Sawanna, nowoczesna Modern i naturalna – Silva, natomiast meble sosnowe wykonywane są z drewna sosnowego sęcznego i selekcjonowanego – bez sęków.

W celu wykonania mebli na najwyższym poziomie firma stale inwestuje w rozwój technologiczny swojego parku maszynowego. Nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny umożliwia produkcję wysokiej jakości mebli drewnianych. Całość procesów technologicznych nadzorowana jest przez wysoko wykwalifikowany zespół pracowników, charakteryzujący się dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w pracę na rzecz firmy.

Najważniejszym celem naszej działalności jest dbałość o zaspokojenie potrzeb naszych Klientów, dlatego tak ważny dla nas jest kontakt z Państwem. Zachęcamy do przesyłania sugestii i opinii odnośnie oferowanych przez nas produktów, dzięki nim będziemy mogli udoskonalić naszą produkcję, wzbogacić ją o oczekiwane wzory mebli, a także organizować ciekawe akcje promocyjne.

Zapraszamy do współpracy.

Newsletter
otrzymuj informacje o najnowszych produktach

Tignum
w sieci

social-facebook social-google social-linkedin

logo-tignum

TIGNUM Sp. z o.o.
95-200 Pabianice
ul. Słonecznikowa 22

tel.: (+48) 42 213 97 38
fax: (+48) 42 226 30 39
email: tignum@tignum.com.pl