Najczęściej zadawane pytania

Gdzie można kupić meble Tignum?

Odbiorców detalicznych mebli Tignum zapraszamy do naszego Salonu Firmowego w Pabianicach, sklepów Partnerów Handlowych rozmieszczonych na terenie całej Polski, a także do sklepu internetowego. Odbiorców hurtowych zapraszamy, po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym ustaleniu dogodnego terminu spotkania, do siedziby firmy w Pabianicach, przy ul. Słonecznikowej 22.

Jak można się z Państwem skontaktować?

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami naszego Salonu Firmowego oraz sklepów Parterów Handlowych lub mailowo z przedstawicielami firmy: tignum@tignum.com.pl, bądź też poprzez komunikator Skype (tignummeble).

Czy dostarczane przez Państwa meble są złożone?

Większość oferowanych przez nas mebli dostarczamy, jako gotowe bryły, jednak niektóre meble (łóżka, stoły, szafy) otrzymują Państwo w paczkach do samodzielnego montażu wraz z instrukcją montażu.

Jakie drewno używane jest do produkcji mebli w Państwa zakładzie?

Do produkcji mebli w naszym zakładzie wykorzystujemy polskie drewno olchowe oraz sosnowe.

Czy wykonują Państwo rozkładane stoły?

Tak, oferowane przez nas stoły olchowe są dostępne także w formie rozkładanej.

Czy istnieje możliwość zakupu mebla w stanie surowym, nielakierowanym?

Tak, w odpowiedzi na rosnące wymagania naszych Klientów znajdziecie Państwo w naszej ofercie także meble nielakierowane i niebejcowane, dzięki czemu będziecie mogli Państwo stworzyć niepowtarzalny egzemplarz mebla, zgodnie ze swoim gustem. Cena mebla nielakierowanego jest o 10% niższa niż cena standardowego mebla.

Czy możliwe jest wystawienie faktury po wcześniejszym wystawieniu paragonu?

Tak, w terminie 7 dni od daty dostawy/odbioru mebla możliwe jest wystawienie faktury na podstawie paragonu.

Jakie tkaniny mogą być stosowane na obicia krzeseł?

Standardowy wzorniki tkanin dostępne są w Salonach Firmowych oraz w sklepach Partnerów Handlowych, a także na zdjęciach w sklepie internetowym (www.tignum.pl). Istnieje także możliwość wykonania obicia z tkaniny dostarczonej przez Klienta. Wymagany metraż tkaniny (dla szerokości 1,4 m) został przedstawiony w poniższej tabeli:

Liczba krzeseł

Metraż tkaniny

[mb]

1

0,6

2

1,0

3

1,6

4

2,0

5

2,6

6

3,0

7

3,6

8

4,0

Czy istnieje możliwość kupna mebli na raty?

Tak, dla Państwa wygody oferujemy różne systemy ratalne w naszym Salonie Firmowym. Kwestie rozłożenia płatności na raty w sklepach Partnerów Handlowych rozpatrywane są indywidulanie, zgodnie z obowiązującym w sklepie regulaminem zakupów. W sprawie uzyskania szczegółowych informacji należy kontaktować się bezpośrednio z pracownikami Salonu lub Sklepu.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Większość mebli wykonywana jest na zamówienie, czas oczekiwania na meble wynosi około 4-5 tygodni.

Czy w przypadku złożenia zamówienia muszę wpłacić zaliczkę?

Tak, po dokonaniu zamówienia należy wpłacić zaliczkę w wysokości 10%. W przypadku niewpłacenia przez Klienta zaliczki w terminie 7 dni od sporządzenia zamówienia, ulega ono rozwiązaniu.

Gdzie można znaleźć nowości oferowane przez Państwa?

Informacje o nowościach w ofercie Tignum umieszczane są na profilu firmowym Tignum Meble na portalu społecznościowym Facebook oraz w witrynie google +.

Czy firma Tignum oferuje transport zamówionych mebli?

Firma Tignum dostarcza meble do Klientów za pośrednictwem własnego transportu lub z pomocą zewnętrznych firm kurierskich. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie i zależny jest od wartości i wagi mebli oraz od docelowej lokalizacji realizacji zamówienia.

Jak pielęgnować meble drewniane?

Pierwszą warstwę kurzu czyścimy suchą ściereczką, następnie stosujemy miękką gąbkę lub ściereczkę lekko zwilżoną wodą. Okresowo wskazane jest używanie preparatu na bazie wosku pszczelego, przeznaczonego do pielęgnacji lakierowanych mebli. Większość środków nakładamy przy pomocy miękkiej szmatki.  Następnie pozostawiamy na klika minut i dokładnie polerujemy.

Jak konserwować meble olejowane?

Zabrudzenie należy usuwać za pomocą delikatnie wilgotnej szmatki. Po wyschnięciu można przetrzeć zabrudzone miejsce szmatką nasączoną olejem, wcierając go zgodnie z ułożeniem słojów. Olej, jakim pokrywamy meble wchłania się w jego kolejne warstwy, skutecznie zabezpieczając powierzchnię mebla przed czynnikami zewnętrznymi. 

Newsletter
otrzymuj informacje o najnowszych produktach

Tignum
w sieci

social-facebook social-google social-linkedin

logo-tignum

TIGNUM Sp. z o.o.
95-200 Pabianice
ul. Słonecznikowa 22

tel.: (+48) 42 213 97 38
fax: (+48) 42 226 30 39
email: tignum@tignum.com.pl